Studencka Paczka
Każdy poniedziałek i wtorek

Masz legitymację studencką? Zagrasz w bowling i bilard 30% taniej! Chcesz się zrelaksować po ciężkim dniu? Dodatkowo otrzymasz dzban piwa (1,5 litra) za jedyne 18 złotych! Obowiązuje w poniedziałki i  wtorki po godzinie 16.00

Uczta dla Pań
Kazda środa

W każdą środę Panie zagrają w bowling i bilard 30% taniej! Ale jak wiadomo aktywny wysiłek pobudza pragnienie... No i znowu wychodzimy na przeciw! Drinki też macie 30% taniej! Promocja obowiązuje w środy po godzinie 16.00.

Firmowe Czwartki
Każdy Czwartek

W każdy czwartek dajemy Wam 30% rabatu na bowling i bilard przy organizacji imprez firmowych. Jeśli wykupicie gastronomię za 500 zł - gracie 30% taniej! To się naprawdę opłaca. Obowiązuje w czwartki po godzinie 16.00.

Cosmic Bowling
Każdy Piątek

W każdy piątek od godziny 20.00 gramy w bowling rzy specjalnych światłach. Przeżyj coś czego nie widziałeś wcześniej. Dodatkowo specjalna muzyka i oświetlenie! Obowiązuje w każdy piątek po godzinie 20.00.

Bowling Fun
Każda Sobota i Niedziela

W każdą sobotę i niedzielę gwarantujemy Wam świetną zabawę z nagrodami! Pomiędzy godziną 19 a 22 graj w bowling i zgarniaj świetne nagrody. To będą niezapomniane 3 godziny zabawy!

- 30%
- 30%
- 30%

SPRAWDŹ NASZE PROMOCJE!