Slider

Napisali o nas

W tej zakładce pokażemy Wam, jak widzą nas inni. Konkretnie chodzi nam o tych, którzy kształtują opinię, czyli o media. Tutaj możecie zobaczyć, jakie inicjatywy wspieraliśmy i w jaki sposób były one przez dziennikarzy. U7 widziane oczami mediów.

 

 

 

 

 

Po czterech dniach rywalizacji na kręgielniach U7 w Gdańsku i Gdyni zakończyła się IX edycja Międzyszkolnych Mistrzostw Bowlingowych. Była to edycja rekordowa pod względem frekwencji. Ogółem w zabawie udział wzięło 109 szkół z całego Trójmiasta. Łącznie wystawiły one 206 drużyn. W bezpłatnej imprezie udział wzięło 1030 dzieci i młodzieży szkolnej - gdyniasport.pl 

 

W ramach współpracy z kręgielnią mieliśmy okazję zaprosić Panie do naszej szkoły w celu przeprowadzenia zajęć pokazowych i przedstawienia zasad gry w kręgle. Zajęcia cieszyły się wielkim zainteresowaniem co bardzo cieszy i liczymy na dalszą współpracę - blogiceo.nq.pl

 

W kręgielniach sieci już od jakiegoś czasu można korzystać ze snackbaru. Podczas gry można podgryzać frytki z koszyka i panierowane krążki cebuli, są też amerykańskie kurczaki. Teraz właściciele postawili na poważną gastronomię. Otwierają przy swoich lokalach włoskie restauracje pod szyldem Fabryka Pizzy - trojmiasto.gazeta.pl

 

Plener podzieliliśmy jak zwykle na dwie części. Na początek była kręgielnia U7 w Gdyni. A pózniej wybraliśmy się do Orłowa  - fotoblog.lukasztokarski.pl 

 

W przyszłą środę (5 lutego) o godzinie 18 zapraszamy wszystkich kibiców do Centrum U7 w Gdańsku (Plac Dominikański 7), gdzie odbędzie się spotkanie integracyjne, w którym wezmą udział  zawodnicy oraz sztab szkoleniowy Trefla Sopot. Główną atrakcją wieczoru będzie miniturniej bowlingowy, w którym oprócz graczy naszej drużyny, weźmie udział także 10 fanów. - Trefl Sopot (31.01.14 ) 

 

W metalowej lokomotywie, codziennie od 13:00 wędzą się pstrągi i makrele. Rybę można zjeść na miejscu lub zabrać ze sobą do domu. To letnia propozycja Centrum U7. - naMonciaku.pl

 

Klasa, która wygrała została zaproszona do Centrum U7. Nasi uczniowie nazbierali ponad 400 kg karmy. Mamy nadzieję, że podopieczni Schroniska „Promyk” będą zadowoleni. Pragniemy jeszcze raz podziękować sponsorowi głównej nagrody dla najlepszej klasy- Centrum U7. „LINGWIŚCIAKI POMAGAJĄ ZWIERZAKOM:)” - Gdańska Szkoła Podstawowa

 

Zapraszamy rodziny z dziećmi na wyjątkowe wydarzenie! Centrum U7 z Gdyni połączył swoje siły z pomorskim portalem www.zSzafkiWziete.pl, dzięki czemu oferujemy Państwu cały dzień atrakcji dla swoich pociech! Spotykamy się w niedzielę 26 stycznia w Gdyni, by móc sprzedawać oraz kupować ubrania i dodatki dziecięce i ciążowe, a Wasze pociechy zajmiemy w tym czasie grą w kręgle, konkursami z atrakcyjnymi nagrodami, ciekawymi animacjami, pysznymi przekąskami i wieloma innymi atrakcjami. Zapraszamy serdecznie! - zaraczke.pl

 

Ta znana  trójmiejska kręgielnia zdecydowała się nas wspierać w tym sezonie. Każda sekcja naszego klubu może liczyć na niespodzianki ze strony naszego nowego partnera, ale głównie liczymy na atrakcje dla naszych najmłodszych sympatyków piłki nożnej. - EX Siedlce Gdańsk (7.10.2013 r.)

 

Oprócz tego o masę atrakcji na meczu zadba firma Kułaga&Magiera, a na parkiet powrócą cheerleaderki z grupy Cheerleaders Flex Sopot. W organizowanych konkursach do wygrania będą między innymi wejściówki do Centrum U7 - Atom Trefl Sopot (9.10.2013)

 

*  To już kolejne wydarzenie organizowane przez nasze kluby. Wcześniej wraz z piłkarzami ręcznymi Wybrzeża uczestniczyliśmy w spotkaniu integracyjnym w Centrum U7. Liczymy na coraz ściślejszą współpracę i mamy nadzieję, że dzięki tej prezentacji nasi kibice poznają bliżej szczypiornistów - powiedział Grzegorz Rogalski.  - SportoweFakty.pl (28.08.2013)

 

Dnia 31 stycznia 2013 roku uczniowie klasy IV B wraz z wychowawcą wybrali się do Centrum U7 w Gdyni. - ZS9 Gdynia

 

* O pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na własnym boisku zagrają w sobotę Seahawks Gdynia. W czwartej kolejce w Topligi futbolu amerykańskiego Jastrzębie zamierzą się na Narodowym Stadionie Rugby z Kozłami Poznań. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 15:00. Wieczorem klub zaprasza kibiców na wspólną imprezę w sopockim klubie Stary Rower. Wstęp i na mecz i na... - Trójmiasto.pl (20 kwietnia 2012)

 

O popularności internetowych zakupów grupowych nie trzeba nikogo przekonywać. Nową jakość w tej kategorii proponuje usługa KsiążkaRabatowa.pl  - Trójmiasto.pl (5 luty 2012)

 

Ponad ośmiuset uczestników wzięło udział w siódmej edycji Międzyszkolnych Mistrzostw Bowlingowych, które odbywały się na obiektach kręgielni Centrum U7 w Gdańsku i Gdyni. W czterodniowych rozgrywkach zaprezentowało się 91 szkół z Trójmiasta, co jest absolutnym rekordem. Podczas mistrzostw uczestnicy zdobyli w sumie ponad 129 tysięcy punktów - Trójmiasto.pl (21 grudnia 2011)

 

* Za nami inauguracyjny miesiąc Bowlingowej Ligi U7. Prowadzą zespoły Piękny Bowling oraz Love Boat. Dotychczasowe spotkania pokazały jak wysoki jest poziom bowlingu w Trójmieście oraz jak bardzo ten sport rozwija się na Pomorzu. Wystarczy powiedzieć, że do rozgrywek zgłosiło się łącznie 30 zespołów, co jest absolutnym rekordem w siedmioletniej już historii ligi. Patronat medialny nad rozgrywkami sprawuje portal Trojmiasto.pl. Trójmiasto.pl (12 kwietnia 2012)

 

* Z dziewięcioma zwycięstwami piłkarki ręczne Vistalu Łączpolu zakończyły pierwszą rundę PGNiG Superligi. Półmetek gdynianki osiągnęły wyjazdowym sukcesem nad Finepharmem Polkowice 34:21 (15:10). Największym rywalem podopiecznych Thomasa Orneborga w meczu z outsiderem tabeli była koncentracja, a właściwie momentami jej brak. 7 grudnia nasz zespół zaprasza swych sympatyków na spotkanie mikołajkowe. do Centrum U7 w Gdyni przy ul. Świętojańska 133 na wspólną zabawę i grę w bowling. Początek imprezy o godzinie 18.00 - Trójmiasto.pl (3 grudnia 2011)

 

* Bowlingowa frekwencja szkół - Dziennik Bałtycki (5 luty 2008) 

 

* Dziewczyny z III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni oraz chłopcy z Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni okazali się najlepsi wśród ponadgimnazjalistów w zakończonych w środę Międzyszkolnych Mistrzostw Bowlingowych. Także w klasyfikacji indywidualnej dominowali gdynianie - Katarzyna Zbrowska (III LO) oraz Piotr Szatkowski (ZS Mech) - Trójmiasto.pl (31 stycznia 2008)

 

*  Uczennice gdyńskiego III Liceum Ogólnokształcącego i uczniowie Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni zwyciężyli 30 stycznia 2008 roku w Międzyszkolnych Mistrzostwach Bowlingowych. Finałowa rywalizacja Coca-Cola Cup miała miejsce na gdyńskim torze Centrum U7 -  PM Media (31 stycznia 2008)

 

* Eliminacje Międzyszkolnych Mistrzostw Bowlingowych "Coca-Cola Bowling Cup 2008" odbyły się w dniach 7-10 stycznia w Gdyni. Areną zmagań 350 uczniów z trójmiejskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich było miejscowe Centrum U7 przy ul. Świętojańskiej. Niezwykle zacięcie rywalizowali zarówno chłopcy, jak i dziewczyty. Każda ze szkolnych reprezentacji celowała przynajmniej w czwarte miejsce, które jako ostatnie dawało przepustkę do finału imprezy. Często o sukcesie decydowały pojedyncze rzuty, a nawet jeden niestrącony kręgiel  - Trójmiasto.pl (14 stycznia 2008)  

 

* Eliminacje Międzyszkolnych Mistrzostw Bowlingowych „Coca-Cola Bowling Cup 2008” zostały rozegrane w dniach 7-10 stycznia 2008 roku. Areną zmagań 350 uczniów z trójmiejskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich było gdyńskie Centrum U7 przy ul. Świętojańskiej 133 - PM Media (14 stycznia 2008).  

 

* Dwadzieścia drużyn zmierzyło się 10 września 2007 roku w Turnieju o Puchar Prezesa U7 w Gdyni. Do bowlingowych zawodów zaproszono reprezentacje instytucji współpracujących z Centrum Sportu i Rekreacji U7 oraz zespoły z Ligi Biznesu. Niepokonani okazali się zawodnicy Ich Troje. - PM Media (wrzesień 2007)  

 

* Drużyny instytucji współpracujących z Centrum Sportu i Rekreacji U7 oraz zespoły z Ligi Biznesu rywalizowały w bowlingowym Turnieju o Puchar Prezesa U7. Po zaciętej walce najlepsza na gdyńskim torze okazała się ekipa Ich Troje. Reprezentacja portalu regionalnego Trojmiasto.pl zakończyła zmagania na fazie eliminacyjnej - Trójmiasto.pl (21 września 2007)  

 

* Ruch najlepszym lekiem - Echo Miasta (26 lipca 2007). 

 

* Wakacje bez barier - Echo Miasta (26 lipca 2007)  

 

* Finał konkursu bowlingowe -  Echo Śródmieścia (2006)

 

* Odjechał autem  - Echo Miasta (2006)

 

* Recenzja "Róż cmentarnych" - Gazeta Wyborcza (11 marca 2009)

 

 

 

 

 


ZOBACZ WIĘCEJ TEKSTÓW O NAS NA STRONIE TRÓJMIASTO.PL

ZOBACZ INNE ARCHIWALNE TEKSTY O NAS!