• Kręgle dla Seniora thumb01
  • Urodzinki dla dzieci thumb01
  • Wieczory Panieńskie i Kawalerskie thumb01
  • Sezon na bowling thumb01
  • Imprezy firmowe thumb01
  • Bowlingowa Liga U7 thumb01

Nasi rajdowcy wracają!!!

No i ostatni news na dziś. Już jutro, tj w sobotę, 10 września 2016, w ramach V rundy pucharu Motul Rallyland Cup 2016, wystartuje U7 Rally Team!!! Tegoroczny sezon zaczynają startu w Unique – Cars Prolog Chojnice, który odędzie się na ulicach w ścisłym centrum Chojnic.

Unique – Car Prolog Chojnice to wstęp do właściwego rajdu, przedsmak tego, co będzie się odbywać następnego dnia na trasach Rallylandu. Już 10 września, ulice w samych centrum Chojnic na chwilę zostaną pozbawione życia po to, aby od 19:00 z piskiem opon pojawiło się pierwsze auto!

Zawodnicy wystartują z Placu Emsdetten, a metę osiągną na Starym Rynku przy ul. Kościuszki. Cały przebieg trasy będzie można oglądać na żywo ze specjalnie przygotowanych stref kibica – największa z nich będzie zlokalizowana na Starym Rynku – gdzie na telebimie będą pokazywane na bieżąco relacje z najciekawszych miejsc odcinka.

Na starcie przewiduje się kilkadziesiąt załóg, w tym doświadczonych i szybkich kierowców. Jednym z nich będzie najlepszy zawodnik AK Rallyland – Tomek Szupryczyński, który pokaże w Chojnicach na co go stać. Na starcie zobaczymy też, w podwójnej roli pilota Forda Fiesty Proto i kierowcy Citroena C2 R2, Jakuba „Colina” Brzezińskiego.

A nasi zawodnicy? Bojowi jak zawsze. Mamy nadzieję, że limit pecha i zawodności sprzętu został już wyczerpany na kilka kolejnych sezonów.

Dla wszystkich tych, którzy nie zdołają dotrzeć na chojnicki rynek w sobotni wieczór transmisję na żywo przeprowadzi internetowa telewizja Chojnice TV. Będzie można ją oglądać w godzinach 19.00 – 22.00 na stronie http://www.chojnice.tv