Slider

Regulamin promocji

Regulamin promocji zawartych w akcji
„SEZON NA BOWLING”1. Organizatorem promocji jest „EMK” S. C., z siedzibą przy ulicy Świętojańskiej 133, w 81-404 Gdyni i numerze NIP 586-215-88-59,
2. Wykaz promocji dostępny jest na ulotkach promujących akcję „Sezon na bowling”,
3. Promocje obowiązują od 1 października 2016 r. do odwołania przez Organizatora,
4. Promocje obowiązują na obiektach U7 w Gdańsku (Pl. Dominikański 7) oraz w Gdyni  (ul. Świętojańska 133),
5. Ceny na bowling i bilard obowiązują zgodne z cennikiem dostępnym na ulotkach promujących akcję „Sezon na bowling”,
6. Jeśli w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) wypada święto połączone z dniem wolnym   od pracy, w dane dni obowiązuje cennik niedzielno-świąteczny dostępny także w ulotce promującą akcję „Sezon na bowling”,
7. W dniu świątecznym opisanym w punkcie 6 obowiązują jedynie promocje dostępne w niedzielę, zgodnie z wykazem promocji dostępnym w ulotkach promujących akcję  „Sezon na bowling”,
8. Cena wypożyczenia obuwia bowlingowego wynosi 4 zł/szt., a promocje nie dotyczą wypożyczenia obuwia,
9. Promocje zawarte w akcji „Sezon na bowling” nie łączą się ze sobą ani innym promocjami oraz wszelkiego rodzaju kuponami, karnetami i zaproszeniami,
10. Promocje nie obowiązują podczas organizacji imprez zbiorowych zamawianych przez firmy,
11. Promocje obowiązują jedynie w godzinach podanych na oficjalnych materiałach akcji i w regulaminie i według takiego czasu korzystającym z promocji przysługują zniżki.
12. W ramach akcji „Sezon na bowling” – dostępne są następujące promocje:

a. ULGA TOTALNA - Promocja skierowana jest tylko i wyłącznie do uczniów i studentów z ważną legitymacją uczniowską lub studencką. Za okazaniem legitymacji osobie korzystającej z promocji przysługuje 25 % rabatu na bowling i bilard. Promocja jest ważna od niedzieli do piątku (włącznie) w godzinach od 10.00 do 16.00.

b. DOLEWKA DO GRY - Promocja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych. Osobie korzystającej z promocji przysługuje 30% rabatu na bowling i bilard, przy zakupie drugiej godziny gry. Wyżej wymieniony rabat obowiązuje tylko na drugą godzinę gry. Pracownik Centrum U7 ma prawo odmówić udzielenia promocji klientowi gdy czas drugiej godziny gry wykracza poza godziny funkcjonowania pracy obiektu oraz gdy fizycznie nie ma możliwości sprzedaży drugiej godziny (np. z powodu zapełnienia grafiku rezerwacji). Klient korzystający z promocji jest zobligowany do wykorzystania drugiej godziny niezwłocznie po zakończeniu pierwszej godziny gry i nie ma możliwości wykorzystania drugiej godziny w innym terminie. Klient korzystający z promocji zwolniony jest z obowiązku wynajmu obuwia na drugą godzinę gry w bowling. Promocja jest ważna od poniedziałku do niedzieli (włącznie) w godzinach funkcjonowania obiektu U7, opisanych w ulotce promującej akcji „Sezon na bowling”.

c. 2 + 1 - Promocja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych. Osoba korzystająca z promocji przy wykupie dwóch godzin gry na jednym torze, otrzymuje jedną godzinę gry gratis. Promocja dotyczy gry w bowling i bilard. Pracownik Centrum U7 ma prawo odmówić udzielenia promocji klientowi gdy czas trzeciej godziny gry wykracza poza godziny funkcjonowania pracy obiektu oraz gdy fizycznie nie ma możliwości sprzedaży drugiej godziny (np. z powodu zapełnienia grafiku rezerwacji). Promocja jest ważna od poniedziałku do niedzieli (włącznie) w godzinach funkcjonowania obiektu U7, opisanych w ulotce promującej akcji „Sezon na bowling”.

d. HAPPY DAY – Promocja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, którzy, w danym dniu mają urodziny lub imieniny. Przysługuje im 50% rabatu na bowling. W przypadku zniżki wynikającej z urodzin klienta pracownik U7 ma prawo do sprawdzenia daty urodzin z dokumentem tożsamości. W przypadku zniżki wynikającej z posiadania imienin w dany dzień – imiona uprawnione do zniżek są zapisane na stronie internetowej www.u7.pl. Każdego dnia zniżki przysługują dla dwóch imion. Osoba korzystająca z promocji może w ciągu jednego dnia wykupić po promocyjnej cenie maksymalnie 3 godziny gry w bowling. Promocja jest ważna od poniedziałku do niedzieli (włącznie) w godzinach funkcjonowania obiektu U7, opisanych w ulotce promującej akcji „Sezon na bowling”.

e. FAMILIADA - Promocja skierowana dla rodzin. Osobom korzystającym z promocji przysługuje: Dwie godziny gry w Bowling (dwie godziny czasowo na jednym torze), koszyk frytkożercy 500g, dzban soku owocowego 1 L (o rodzaju otrzymanego soku decyduje obsługa Centrum U7). Osoby korzystające z promocji zwolnione są z opłaty za wynajem obuwia bowlingowego. Koszt całego zestawu dla klienta: 99 zł. Promocja obowiązuje w soboty w godzinach 10.00-16.00 (o godzinie 14.00 ostatnie wejście na tor) oraz w niedziele w godzinach funkcjonowania obiektu U7, opisanych w ulotce promującej akcji „Sezon na bowling”.

f. NIGHT SESSION – Promocja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych. Osobie korzystającej z promocji przysługuje 40% rabatu na bowling i bilard, w dniach od niedzieli do środy włącznie, od godziny 22.00 do zamknięcia lokalu.

g. TANIE GRANIE – promocja skierowana jest dla wszystkich zaintereoswanych. Osobie korzystającej z promocji przysługuje możliwość zakupienia pakietu składającego się z jednej godziny gry w bowling, dzbana soku oraz bezpłatnego wynajmu obuwia dla każdego z graczy w promocyjnej kwocie 35 złotych. Promocja jest ważna od poniedziałku do piątku (włącznie) w godzinach od 10.00 do 16.00  (o godzinie 15.00 ostatnie wejście na tor).

h. BOWLING CASE - promocja skierowana jest tylko i wyłącznie do uczniów i studentów z ważną legitymacją uczniowską lub studencką. Za okazaniem legitymacji osobie korzystającej z promocji przysługuje możliwość zakupienia pakietu składającego się z dwóch godzin gry w bowling, oraz bezpłatnego wynajmu obuwia dla każdego z graczy w promocyjnej kwocie 79 złotych. Promocja jest ważna od poniedziałku do czwartku (włącznie) od godziny 16.00 do godzin zamknięcia lokalu opisanych w ulotce promującej akcji „Sezon na bowling”.

13. Organizator zastrzega sobie, że w każdy piątek od godziny 20.00 na torach bowlingowych zapalone zostaną światła ultrafiolet – tzw Cosmic Bowling,
14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji w trakcie ich ważności,
15. Organizator zastrzega sobie prawo do interpretowania regulaminu.