Loading...

No i stało się! Ćwierć wieku minęło jak jeden dzień. U7 obchodzi 25-te urodziny!

Historia klubów U7 sięga 17 stycznia 1997 roku. Wówczas to otwarty został pierwszy z naszych lokali – U7 Gdańsk. Znajdowały się w nim 4 tory bowlingowe, strzelnica, kompleks fitness z siłownią i sauną. Uroczyste otwarcie obiektu nastąpiło o godzinie 17.17. Co ważne, U7 Gdańsk, znajdujące się w poniemieckim bunkrze z czasów II Wojny Światowej było pierwszą automatyczną kręgielnią w Polsce.

Trzy lata później powstał drugi lokal U7 – tym razem w Gdyni. Od początku istnienia było w nim 9 torów bowlingowych i 4 stoły bilardowe. Jako lokalizację obiektu wybrano dawne garaże Milicji Obywatelskiej, znajdujące się na Wzgórzu Świętego Maksymiliana w Gdyni.

I wreszcie w 2020 roku, na trójmiejskim rynku, w Galerii Metropolia swoje podwoje otworzyła trzecia – zarazem największa kręgielnia – U7 Wrzeszcz. Najmłodszy lokal U7, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, z 17 torami bowlingowymi i 5 stołami bilardowymi został dostrzeżony i wyróżniony na świecie! Ku naszej ogromnej radości kręgielnia U7 Wrzeszcz zdobyła pierwsze miejsce na najładniejszą kręgięlnię na całym świecie w 36-ej edycji miedzynarodowego konkursu Bowlers Journal International Design Awards (więcej dowiesz się tutaj).

Więcej o historii U7 dostępne tutaj.

Bowling za 25 zł!

Z okazji naszych urodzin mamy dla Was niespodziankę!

Od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-15 bowling sprzedajemy za jedyne 25 zł!

Zasady obowiązywania:

  • Promocja trwa od 17 stycznia do 11 lutego 2022 r.
  • Promocja jest przeznaczona dla wszystkich!
  • Ostatnie wejście na tor w promocyjnej cenie o godzinie 14:00
  • Maksymalna ilość torów i czasu dla jednej rezerwacji wynosi kolejno: 2 tory, 1 godzina.
  • Wypożyczenie obuwia bowlingowego jest dodatkowo płatne: 5 zł/osoba
  • Nie łączy się z innymi promocjami, zaproszeniami i kuponami
  • Według aktualnych zaleceń sanitarnych maksymalna ilość osób przebywających przy torze: 8 osób (w tym 3 osoby nie muszą posiadać zaświadczenia: o szczepieniu, negatywnym wyniku testu i wyzdrowieniu).

Rezerwuj tory juz teraz: link do rezerwacji online