Gramy z różnych powodów. Dla frajdy. Dobrej zabawy. Przyjemności. Bo się z kimś założyliśmy. Albo dla czystej rywalizacji. Gramy też dla splendoru. Zaszczytu. Nam obojętne jest, z jakiego powodu u Nas grasz. Albowiem rekord toru w U7 może pobić każdy!

Nie jest to nowość, jeśli chodzi o Centrum U7, albowiem w przeszłości była już taka możliwość, aby to właśnie Twoje imię wraz z okazałym wynikiem punktowym zawisło na specjalnej tabliczce przymocowanej nad jednym z torów.

Zmieniły się tylko dwie rzeczy. Po pierwsze, primo, idziemy z duchem czasu, toteż drewniane tabliczki zawieszone na łańcuchu zostały zastąpione okazałymi grafikami, które są wyświetlane na monitorach bowlingowych. Po drugie, secundo, rekord toru możesz ustanowić na wszystkich naszych trzech obiektach: U7 Wrzeszcz, U7 Gdańsk oraz U7 Gdynia. Właściwie to jest jeszcze tertio – na specjalnych grafikach będą wyświetlane imiona trzech rekordzistów, a nie – jak dotąd – jednego, co również jest zupełną nowością.

Czy trudno ustanowić taki rekord? To zależy. Na pewno łatwiej niż kilka miesięcy temu, a to z kilku powodów. Po pierwsze dlatego,że znieśliśmy podział na graczy profesjonalnych oraz amatorów. Po drugie zaś, na obiektach w Gdańsku oraz Wrzeszczu wystarczy uzyskać dwadzieścia punktów mniej względem obiektu w Gdyni, by zostać uznanym za rekordzistę toru. W Gdyni, aby Twoje imię znalazło się na wspomnianej już grafice, należy w jednej grze rzucić, co najmniej 180 punktów, w gdańskich obiektach – 160. Skąd bierze się ta różnica punktowa? Ze specyfiki naszych obiektów – w Gdańsku oraz Wrzeszczu kręgle są zawieszone na sznurkach, nieco inne są też tory, a to wszystko sprawia, że gra się tam delikatnie trudniej niż w Gdyni.

Na rekordzistów czeka nie tylko splendor, ale i nagroda w postaci specjalnego vouchera na grę w kręgle. Będzie zatem kolejna okazja do pobicia własnego rekordu lub…czyjegoś 🙂

Oczywiście, życie nie znosi próżni i na wszystkich obiektach mamy już rekordzistów, w takim Wrzeszczu na przykład mamy już ich dwóch, a najświeższy rekord został ustanowiony na torze nr 10 przez Pana Michała. Wspomniane zaś zdobycze punktowe, 180 i 160 punktów, to – rzecz jasna – progi wyjściowe. Z czasem może się okazać, że uzyskanie, przykładowo, 182 punktów na którymś z torów nie wystarczy do tego, by znaleźć się w gronie trójki rekordzistów…

Lecz, jak się rzekło na wstępie, na ten moment szansę ma każdy z Was. Wystarczy przyjść do jednego z naszych lokali, a wykazać się koncentracją i odpowiednią celnością. To powinno wystarczyć, bowiem – jak pokazują ostatnie dni – przekroczenie wspomnianych progów jest trudne do zrealizowania, ale nie jest niemożliwe. Pamiętajcie o tym. Próbujcie. Kto wie, może to właśnie Twoje imię będzie wkrótce wyświetlane na jednym z torów?

Jeśli tak już się zdarzy, czego bardzo serdecznie Wam życzymy, chwalcie się tym! Róbcie pamiątkowe zdjęcie, oznaczcie Nas, wyślijcie nam na maila. Albowiem to nie tylko wielka frajda dla Was, ale i…dla Nas.