Mamy to!

I wreszcie możemy wykrzyczeć RADOSNA NOWINA – Z POWROTEM GDYNIA!

Po ponad trzech miesiącach nieobecności wracamy do Gdyni! Już w najbliższą sobotę otwieramy na nowo Centrum U7 przy ulicy Świętojańskiej 133.  I choć pierwotnie planowaliśmy otworzyć się 1 lipca, to jakoś skusiła nas cyferka „7” w dacie 27 czerwca. Więc padło na sobotę!

Mało tego, otwieramy się w nowej odsłonie! Jak wiecie lubimy Was zaskakiwać, rozwijać się i polepszać. A wszystko po to, abyście czuli się u nas jeszcze lepiej!

Nie mogło być inaczej i tym razem. Oprócz całkowitego odświeżenia wnętrza, kilku nowych udogodnień mamy coś naprawdę ekstra! Całkowicie nowy system bowlingowy, nowe grafiki na ekranach nad waszymi głowami i zupełnie nowe możliwości, które grę w kręgle potrafią zamienić na COŚ WIĘCEJ NIŻ BOWLING!

To jak? Sobota? Czekamy na Was od godziny 10.00!

Oczywiście musicie pamiętać o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego, a my Wam w tym pomożemy: Wszelkie akcesoria do gry, jak i cały obiekt będzie stale dezynfekowany. Wy natomiast często myjcie dłonie i utrzymujcie bezpieczny dystans pomiędzy innymi grupami osób. Prosimy aby do recepcji podchodziła tylko jedna osoba w imieniu całej grupy, a na jednym torze może grać maksymalnie 5 osób.

Obiekt otwarty będzie w godzinach:

 • niedziela – czwartek 10.00 – 00.00
 • piątek i sobota 10.00 – 1.00

Rezerwacji możecie dokonywać już teraz w naszym systemie online K24.

No i oczywiście mamy dla Was super niespodziankę, którą zapowiadaliśmy już jakiś czas temu! #ZPOWROTEMGDYNIA!

Regulamin promocji
,,#ZPOWROTEMGDYNIA – PODWAJAMY BOWLING!”

 1. Organizatorem promocji jest ,,EMK S.C, Swiętojańska 133,
 2. Oferta promocyjna obowiązuje na obiekcie Centrum U7 Gdynia (ul. Świętojańska 133).
 3. Z promocji ,,#ZPOWROTEMGDYNIA – podwajamy bowling!” można skorzystać w dniach od 27 czerwca do 12 lipca 2020 r. od poniedziałku do niedzieli włącznie, w godzinach otwarcia obiektu.
 4. Promocja ,,#ZPOWROTEMGDYNIA – podwajamy bowling!” nie łączy się ze sobą ani z innymi promocjami oraz wszelkiego rodzaju kuponami, zaproszeniami, wejściówkami typu Groupon oraz kartami kwotowymi. Wyjątkiem są vouchery, które zostały zakupione poprzez witrynę LUNCH NEXT, przed dniem 27 czerwca 2020 r., vouchery te stanowią środek płatniczy.
 5. Promocja nie obowiązują podczas organizacji imprez zbiorowych zamawianych przez firmy.
 6. W ramach akcji ,,#ZPOWROTEMGDYNIA – podwajamy bowling!” osoba korzystająca z promocji wykupując jedną, dwie lub trzy godziny gry w bowling może otrzymać dwukrotność wykupionych godzin wg zasad opisanych w punkcie 7.
 7. Z dodatkowych godzin można skorzystać wyłącznie wg niżej wymienionych zasad:
  1. zakup jednej godziny gry w bowling upoważnia do otrzymania dodatkowej godziny gry na tym samym torze lub do otrzymania dodatkowej godziny na torze sąsiadującym, w tym samym czasie.
  2. zakup dwóch godzin gry w bowling, na tym samym torze upoważnia do otrzymania dodatkowych dwóch godzin gry na sąsiadującym torze, w tym samym czasie.
  3. zakup trzech godzin gry w bowling, na tym samym torze upoważnia do otrzymania trzech dodatkowych godzin gry na sąsiadującym torze, w tym samym czasie.
 8. Korzystający z promocji ,,#ZPOWROTEMGDYNIA – podwajamy bowling!” zobligowany jest do wykupienia obuwia bowlingowego dla każdego gracza wg normalnego cennika kręgielni w cenie 5zł/osoba.
 9. Maksymalna liczba graczy mogąca grać na jednym torze to 5 osób.
 10. W celu dokonania rezerwacji na bowling z promocją ,,#ZPOWROTEMGDYNIA – podwajamy bowling!” należy skorzystać ze strony u7.pl oraz zakładki rezerwacja online. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku. Wysokość zadatku, jest generowana automatycznie i zależna jest od ilości zakupionych godzin oraz godziny rezerwacji i dnia tygodnia.