Kochani Klienci,

Mamy dla Was świetną informację! Po wielu tygodniach ciężkiej dla nas wszystkich sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, informujemy, że już od najbliższego piątku (12 czerwca) będziecie mogli zagrać w bowling w swoim ulubionym miejscu – Centrum U7 Wrzeszcz!

Jak wiecie, na naszych pozostałych obiektach w Gdańsku i Gdyni trwają obecnie remonty, które spowodują, że będzie się Wam grało w kręgle i bilard jeszcze lepiej i przyjemniej. Aczkolwiek na ich otwarcie musimy poczekać jeszcze kilka dni.

Wracając do U7 Wrzeszcz! To przypominamy, że kręgielnia posiada 17 torów bowlingowych i 5 stołów bilardowych! Więc nie ma obaw – wszyscy się zmieścimy i każdy będzie mógł zagrać. Oczywiście musicie pamiętać o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego, a my Wam w tym pomożemy: Wszelkie akcesoria do gry, jak i cały obiekt będzie stale dezynfekowany. Wy natomiast często myjcie dłonie i utrzymujcie bezpieczny dystans pomiędzy innymi grupami osób. Prosimy aby do recepcji podchodziła tylko jedna osoba w imieniu całej grupy, a na jednym torze może grać maksymalnie 5 osób.

Obiekt otwarty będzie w godzinach:

 • niedziela – czwartek 10.00 – 23.00
 • piątek i sobota 10.00 – 0.00

Rezerwacji możecie dokonywać już teraz w naszym systemie online K24.

No i oczywiście mamy dla Was super niespodziankę, którą zapowiadaliśmy już jakiś czas temu! A teraz mówimy o niej głośno, wręcz #wrzeszczymyzradosci!

Regulamin promocji
,,#WRZESZCZYMYZRADOŚCI – PODWAJAMY BOWLING!”

 1. Organizatorem promocji jest ,,DF-G” S.C. 83-431 Olpuch 10, NIP 586-136-01-97.
 2. Oferta promocyjna obowiązuje na obiekcie Centrum U7 Wrzeszcz (Gdańsk, ul. Kilińskiego 4, Galeria Metropolia, II piętro).
 3. Z promocji ,,#WRZESZCZYMYZRADOŚCI – podwajamy bowling!” można skorzystać w dniach od 12 do 25 czerwca 2020 r. od poniedziałku do niedzieli włącznie, w godzinach otwarcia obiektu.
 4. Promocja ,,#WRZESZCZYMYZRADOŚCI – podwajamy bowling!” nie łączy się ze sobą ani z innymi promocjami oraz wszelkiego rodzaju kuponami, zaproszeniami, wejściówkami typu Groupon oraz kartami kwotowymi. Wyjątkiem są vouchery, które zostały zakupione poprzez witrynę LUNCH NEXT, przed dniem 9 czerwca 2020 r., vouchery te stanowią środek płatniczy.
 5. Promocja nie obowiązują podczas organizacji imprez zbiorowych zamawianych przez firmy.
 6. W ramach akcji ,,#WRZESZCZYMYZRADOŚCI – podwajamy bowling!” osoba korzystająca z promocji wykupując jedną, dwie lub trzy godziny gry w bowling może otrzymać dwukrotność wykupionych godzin wg zasad opisanych w punkcie 7.
 7. Z dodatkowych godzin można skorzystać wyłącznie wg niżej wymienionych zasad:
  1. zakup jednej godziny gry w bowling upoważnia do otrzymania dodatkowej godziny gry na tym samym torze lub do otrzymania dodatkowej godziny na torze sąsiadującym, w tym samym czasie.
  2. zakup dwóch godzin gry w bowling, na tym samym torze upoważnia do otrzymania dodatkowych dwóch godzin gry na sąsiadującym torze, w tym samym czasie.
  3. zakup trzech godzin gry w bowling, na tym samym torze upoważnia do otrzymania trzech dodatkowych godzin gry na sąsiadującym torze, w tym samym czasie.
 8. Korzystający z promocji ,,#WRZESZCZYMYZRADOŚCI – podwajamy bowling!” zobligowany jest do wykupienia obuwia bowlingowego dla każdego gracza wg normalnego cennika kręgielni w cenie 5zł/osoba.
 9. Maksymalna liczba graczy mogąca grać na jednym torze to 5 osób.
 10. W celu dokonania rezerwacji na bowling z promocją ,,#WRZESZCZYMYZRADOŚCI – podwajamy bowling!” należy skorzystać ze strony u7.pl oraz zakładki rezerwacja online. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku. Wysokość zadatku, jest generowana automatycznie i zależna jest od ilości zakupionych godzin oraz godziny rezerwacji i dnia tygodnia.