Szkolenia

//Szkolenia
Szkolenia2019-07-30T10:50:39+00:00

Szkolenia

Nasze obiekty dysponują salami o powierzchni 30 m 2, wyposażonymi w wysokiej jakości nagłośnienie, ekran o przekątnej 100 cali oraz rzutnik multimedialny. W trakcie przerwy proponujemy słodki poczęstunek z kawą lub herbatą, a także serwis gastronomiczny w formie lunchu, obiadu bądź kolacji. Po szkoleniu warto zadbać o regenerację umysłową i integrację pomiędzy uczestnikami spotkania w strefie rozrywki naszego Centrum – gra w bowling bądź bilard będzie świetną ku temu okazją.

Kluby Centrum U7 na potrzeby swoich klientów oddają dwie sale multimedialne, idealne to przeprowadzenia wszelkich prezentacji i szkoleń. Teraz możecie Państwo przełamać schematy! Szkolenie, a zaraz potem kręgle lub bilard? W U7 jest to możliwe!

Obie sale posiadają:

  • 30 m2
  • wysokiej jakości nagłośnienie
  • ekran o przekątnej 100 cali
  • rzutnik multimedialny
  • przyjemny i spokojny wystrój

Stale rozwijamy naszą bazę szkoleniową inwestując w odpowiedni sprzęt oraz nowoczesne rozwiązania. Znajdujemy się w centrum Gdyni i Gdańska – miejscach ogólnodostępnych zarówno dla osób zmotoryzowanych jak i tych, którzy poruszają się środkami komunikacji miejskiej. Organizujemy przerwy kawowe oraz usługi cateringu w wybranej przez Państwa formie. Zapewniamy atrakcyjne warunki do prowadzenia szkoleń, kursów oraz konferencji połączonych z możliwością rekreacji przy kręglach i bilardzie. Wspieramy naszych Klientów we wszelkich działaniach logistycznych

Z chęcią udzielę odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.

Karolina Piasecka
Specjalistka ds. organizacji imprez firmowych

tel.: 607 702 077
mail: karolinapiasecka@u7.pl