Niedziela, 18 października, godz. 17!

U7 Wrzeszcz (Galeria Metropolia, II p.)

Wydaje się to wszystko bardzo proste. Wybierasz kulę, przyjmujesz pozycję i rzucasz. Byleby strącić jak najwięcej kręgli, najlepiej wszystkie. No, ale w teorii wszystko jest proste.

A w praktyce? A co jakby, na przykład, spróbować rzucić tyłem? Z zasłoniętymi oczami? Z widoczną na torze przeszkodą? Czy, biorąc pod uwagę takie scenariusze, strącenie jakiegokolwiek kręgla, o wszystkich nie wspominając, jest w ogóle możliwe???

Wiecie co? Jak najbardziej! 🙂

Moda na wszelkiego rodzaju wyzwania, czy nowocześniej rzecz ujmując, challenge przyszła do Nas zza oceanu. W Stanach Zjednoczonych taśmowo powstają przeróżne, nierzadko irracjonalne, albo nawet zagrażające zdrowiu, czy życiu wyzwania. Wszystko po to, aby pokazać, że nie ma rzeczy niemożliwych, że nie ma barier, których nie dałoby się przełamać.

Nie inaczej ma się rzecz w przypadku bowlingu. W samych Stanach Zjednoczonych spróbowano już niemal wszystkiego, łącznie ze strąceniem kręgli na skate parku, czy rzutem przez całą kręgielnię. Prekursorami bowlingowych challengów, czy sztuczek są twórcy kanału Dude Perfect, którzy sześć lat temu na platformę YouTube wrzucili filmik zatytułowany: „Bowling trick shots”, w którym, wspólnie z australijską gwiazdą bowlingu, Jasonem Belmonte, absolutnym numerem jeden, jeśli chodzi o kręgle, zaprezentowali całą gamę przeróżnych trików, czy wyzwań. Niektóre z nich są doprawdy tak karkołomne (rzut kulą na skateparku to jest coś, co zostanie w pamięci na długo), że a czasami trudno uwierzyć, że to nie jakiś fejk.

Na polskim podwórku trudno szukać takich sztukmistrzów jak Belmonte. Dlatego postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce, angażując do zabawy naszych pracowników, wśród których nie brakuje ciekawych graczy, a wszystko po to, aby sprawdzić, czy faktycznie jest to do wykonania.

I co się okazało? Jak najbardziej! A przy okazji może to być naprawdę fantastyczna zabawa. Do której – tak na marginesie – chcielibyśmy zaprosić Naszych klientów. Jak?

Organizując pierwszy w historii Turniej Challengowy,który już wkrótce odbędzie się na jednym z Naszych obiektów. O szczegółach i terminie będziemy niebawem informować, natomiast już teraz możemy Was zapewnić, że szykuje się naprawdę wyśmienita zabawa. Do której bardzo serdecznie chcielibyśmy już teraz Was zaprosić 🙂

Termin: 17 października 2020, o godzinie 17! W kręgielni U7 Wrzeszcz (Galeria Metropolia, II p.)

Link do wydarzenia na facebooku znajdziecie tutaj!