Mamy kolejne wyróżnienie światowej rangi dla naszej kręgielni U7 Wrzeszcz!

Tym razem znaleźliśmy się w oficjalnej broszurze AMFQubica, największego na świecie producenta torów, akcesoriów oraz systemów bowlingowych!

Wystarczy wspomnieć, że AMFQubica ma swój udział w rozwoju ponad 13 tysięcy kręgielni w 90 krajach!

Nasza 17-torowa kręgielnia we Wrzeszczu (Galeria Metropolia, Kilińskiego 4), przedstawiana jest jako wzorowa inwestycja, a informacja o tym jest dystrybuowana do wszystkich nowych klientów i partnerów AMFQubica!

Jest to już drugie tak prestiżowe wyróżnienie dla nas. Przypomnijmy, że Centrum U7 Wrzeszcz równo rok temu został wybrany została najładniejszą kręgielnią na świecie w 2020 roku! Ten zaszczytny tytuł nadał obiektowi amerykański magazyn Bowlers Journal, najważniejsze i najbardziej prestiżowe wydawnictwo poświęcone bowlingowi, które na rynku ukazuje się od 107 lat.

Pełna nazwa konkursu to 2020 BJI (Bowlers Journal International) Architecture & Design Awards. W ostatnim plebiscycie, który był już 36-tą edycją corocznego konkursu kandydowało 46 kręgielni z całego świata, a warunkiem uczestnictwa było zakończenie budowy lub modernizacji obiektu pomiędzy wrześniem 2019 roku, a październikiem 2020 roku.

Nagrody w plebiscycie przyznawano w kategorii zarówno architektury, jak i wystroju wnętrz poszczególnych obiektów. Centrum U7 Wrzeszcz zdobyło pierwszą nagrodę w kategorii najlepszego wystroju nowej kręgielni, a w argumentacji podkreślono połączenie industrializmu z elementami życia miejskiego.