Startuje U7 Wrzeszcz!

//Startuje U7 Wrzeszcz!

Startuje U7 Wrzeszcz!

10 Styczeń 2020

17 torów bowlingowych!

Czas na długo wyczekiwaną i naprawdę świetną informację!

Już w najbliższy piątek (10.01) otwieramy nasz trzeci i długo wyczekiwany obiekt – U7 Wrzeszcz. To będzie nasz drugi obiekt usytuowany w Gdańsku – dokładnie dwadzieścia trzy lata temu na Placu Dominikańskim 7 otworzyliśmy pierwszą w Polsce automatyczną kręgielnię w Polsce. Oficjalne otwarcie zaplanowaliśmy za niespełna miesiąc, a przez ten czas, wspólnie z Wami, chcemy przetestować naszą nową kręgielnię.

Co Was czeka we Wrzeszczu? Na pewno my, czyli znakomita, skora do zabawy obsługa. Do Waszej dyspozycji będzie siedemnaście torów do gry w bowling autorstwa renomowanej, amerykańskiej firmy Qubica AMF. Dodatkowo postawimy Wam pięć stołów do gry w bilard, jak również cztery stanowiska do gry w darts.

Oficjalne otwarcie U7 Wrzeszcz zaplanowaliśmy za niespełna miesiąc. Lecz najprzyjemniejsza część, czyli tory bowlingowe, już od piątku będą do Waszej dyspozycji! W tym czasie będziemy jeszcze upiększać naszą nową kręgielnię, dlatego w tym miejscu prosimy Was o pewną wyrozumiałość i wskazówki, co Wam się u Nas podoba, a co byście zmienili.

Natomiast na najbliższy piątek mamy dla Was niespodziankę. Otwieramy nasze podwoje i przez cały czas testów (także w soboty i niedziele) będziecie mogli skorzystać z Naszej promocji Tanie Granie. Za godzinę gry w bowling, buty dla każdego gracza oraz litr soku lub 0,5 kg koszyk frytek zapłacicie jedyne 45 złotych!

Już teraz zapraszamy Was na najbliższy piątek do Galerii Metropolia! Nasza nowa kręgielnia mieści się na II piętrze. Przyjdźcie do Nas, przetestujcie Nas, a przede wszystkim znakomicie się bawcie!

Rezerwację przez nasz system możecie zrobić TUTAJ

Galeria Metropolia zlokalizowana jest w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Kilińskiego 4. Powierzchnia najmu (GLA) 34 400 m2. Obiekt wyróżnia się bardzo szeroką ofertą rozrywkowo-gastronomiczną: Stacja Food Hall, kino Helios, Fitness ToneZone, Laser Star Wars, Planeta RC, Crazy Cart, szkoła tańca Siemanko, sala zabaw Honolulu. Galeria posiada także bogatą ofertę handlowo – usługową, do głównych najemców należą między innymi Media Expert, Hebe, Monnari, Top Secret, Sport’s Direct, Świat Zabawek oraz wiele innych.

Do zobaczenia!

2020-01-16T16:47:13+00:008 stycznia 2020|Kategoria: Bez kategorii|