U7 w Metropolii!

//U7 w Metropolii!

U7 w Metropolii!

Styczeń 2020

17 torów bowlingowych!
Siedemnaście torów do bowlingu, pięć stołów bilardowych, 4 stanowiska do gry w darts oraz bogato wyposażony bar taką ofertę zapowiada Centrum U7, które niebawem będzie świętowało otwarcie swojego nowego lokalu w Galerii Metropolia.

Od początku 2019 roku Galerii Metropolia prężnie rozwija swoją strefę rozrywkowo- gastronomiczną mieszczącą się na drugim piętrze budynku. Na początku lipca byliśmy świadkami otwarcie największego Food Hall’u w Trójmieście, który z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Teraz nadszedł czas na kolejny już w Galerii obiekt rozrywkowy – Centrum U7.

Otwarcie Centrum U7 w Galerii Metropolia planowane jest na początku stycznia 2020 r.  Nowy najemca Galerii zajmie, aż tysiąc pięćset metrów kwadratowych. Jest to już trzeci obiekt pod markę U7 w Trójmieście, natomiast pierwszy, który powstanie w centrum handlowym.  Sieć kręgielni U7 jest jedną z najstarszych kręgielni w Trójmieście, która jako pierwsza w kraju posiadała automatyczną kręgielnie. Od początku swojej działalności bardzo mocno angażuję się w propagowanie bowlingu jako sportu i rekreacji, głównie wśród młodzieży. Od 2006 roku są organizatorami Międzyszkolnych Mistrzostw Bowlingowych dla Trójmiejskich szkół.

Kręgielnie U7 to jedne z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce, urządzone według najwyższych standardów światowych i wyposażone w najlepszy sprzęt. Nowy obiekt będzie posiadał możliwość gry w bowling na profesjonalnych torach wyposażonych w pełni skomputeryzowany system obsługi .

Centrum U7 to świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi czy rodziną, ale nie tylko, komfortowa i nowoczesna kręgielnia, to także odpowiednie miejsce do organizacji imprez czy spotkań okolicznościowych.

Więcej informacji na temat Centrum U7, można śledzić na facebooku Metropolii oraz na serwisie U7.

Galeria Metropolia zlokalizowana jest w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Kilińskiego 4. Powierzchnia najmu (GLA) 34 400 m2. Obiekt wyróżnia się bardzo szeroką ofertą rozrywkowo-gastronomiczną: Stacja Food Hall, kino Helios, Fitness ToneZone, Laser Star Wars, Planeta RC, Crazy Cart, szkoła tańca Siemanko, sala zabaw Honolulu. Galeria posiada także bogatą ofertę handlowo – usługową, do głównych najemców należą między innymi Media Expert, Hebe, Monnari, Top Secret, Sport’s Direct, Świat Zabawek oraz wiele innych.

2019-12-19T10:25:49+00:0019 grudnia 2019|Kategoria: Bez kategorii|