Fabryka Pizzy

///Fabryka Pizzy
Fabryka Pizzy2019-07-26T15:30:32+00:00

Fabryka Pizzy

Fabryka Pizzy powstała w 2000 roku. Prowadzimy restauracje oferujące dania kuchni włoskiej, czyli poza pizzą – makarony, gnocchi, sałatki, desery. Pierwszy lokal Fabryki Pizzy powstał w Krakowie. Obecnie sieć posiada 12 restauracji, z czego tylko dwie na Pomorzu: w Gdańsku i Gdyni.

To, co wyróżnia ofertę Fabryki Pizzy to stylowe, lecz niezobowiązujące wnętrza i profesjonalna obsługa. Potrawy są przygotowywane tylko i wyłącznie z najwyższej jakości produktów pochodzenia włoskiego.

Raz w roku aktualizujemy kartę, aby zaskakiwać nowościami. Oprócz tego dopieszczamy naszych klientów ofertą spoza karty, co dwa miesiące przygotowujemy nowe pozycje z różnych grup produktów np. których dodatkami są warzywa, owoce lub grzyby występujące sezonowo.

Gorąco polecamy nasze razowe produkty czyli pizze i makarony. Dodatkowo w trosce o zdrowie naszych klientów oraz wpisując się w trend „fit” wprowadziliśmy do naszej karty pizzę light – na cieście razowym, podawaną z miseczką sałaty lodowej, pomidorem i ogórkiem.

Fabryka Pizzy Gdańsk

Plac Dominikański 7
Gdańsk
tel. (58) 305 55 77
www.fabrykapizzy.pl/gdansk

Fabryka Pizzy Gdynia

Ul. Świętojańska 133
Gdynia
t
el: (58) 506 58 50
www.fabrykapizzy.pl/gdynia