Długo wszyscy czekaliśmy – ale było warto!

16 lipca (czwartek) otwieramy Centrum U7 Gdańsk! Po czterech miesiącach oczekiwania wracamy do Was w zupełnie nowej odsłonie! Krótko mówiąc: #WRACAMYDOGRY!

Co dla Was przygotowaliśmy? Kompletne odświeżenie obiektu i nowy wystrój. Całkowicie odnowiliśmy najstarsze zakamarki kręgielni, a przede wszystkim sprezentowaliśmy Wam najnowszy na świecie system scoringowy, który pozwoli Wam zamienić każdą grę w „coś więcej niż kręgle„!

To wszystko dla Was, już od najbliższego czwartku! To jak? Gramy o 10.00?

Rezerwacje na chwilę obecną możecie robić telefonicznie pod numerem (58) 305 55 77, a już od poniedziałku możliwe będzie dokonanie rezerwacji w naszym systemie online K24.

Oczywiście musicie pamiętać o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego, a my Wam w tym pomożemy: Wszelkie akcesoria do gry, jak i cały obiekt będzie stale dezynfekowany. Wy natomiast często myjcie dłonie i utrzymujcie bezpieczny dystans pomiędzy innymi grupami osób. Prosimy aby do recepcji podchodziła tylko jedna osoba w imieniu całej grupy, a na jednym torze może grać maksymalnie 5 osób.

Obiekt otwarty będzie w godzinach:

 • niedziela – czwartek 10.00 – 00.00
 • piątek i sobota 10.00 – 1.00

No i oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dali Wam czegoś ekstra! Więc podwajamy Wam bowling!
Przy zakupie jednej, dwóch lub trzech godzin gry w bowling – drugie tyle otrzymasz GRATIS!

Regulamin promocji
,,#WRACAMYDOGRY – PODWAJAMY BOWLING!”

 1. Organizatorem promocji jest ,,EMK S.C, Swiętojańska 133,
 2. Oferta promocyjna obowiązuje na obiekcie Centrum U7 Gdynia (ul. Świętojańska 133).
 3. Z promocji ,,#WRACAMYDOGRY – podwajamy bowling!” można skorzystać w dniach od 16 do 26 lipca 2020 r. od poniedziałku do niedzieli włącznie, w godzinach otwarcia obiektu.
 4. Promocja ,,#WRACAMYDOGRY – podwajamy bowling!” nie łączy się ze sobą ani z innymi promocjami oraz wszelkiego rodzaju kuponami, zaproszeniami, wejściówkami typu Groupon oraz kartami kwotowymi. Wyjątkiem są vouchery, które zostały zakupione poprzez witrynę LUNCH NEXT, przed dniem 27 czerwca 2020 r., vouchery te stanowią środek płatniczy.
 5. Promocja nie obowiązują podczas organizacji imprez zbiorowych zamawianych przez firmy.
 6. W ramach akcji ,,#WRACAMYDOGRY – podwajamy bowling!” osoba korzystająca z promocji wykupując jedną, dwie lub trzy godziny gry w bowling może otrzymać dwukrotność wykupionych godzin wg zasad opisanych w punkcie 7.
 7. Z dodatkowych godzin można skorzystać wyłącznie wg niżej wymienionych zasad:
  1. zakup jednej godziny gry w bowling upoważnia do otrzymania dodatkowej godziny gry na tym samym torze lub do otrzymania dodatkowej godziny na torze sąsiadującym, w tym samym czasie.
  2. zakup dwóch godzin gry w bowling, na tym samym torze upoważnia do otrzymania dodatkowych dwóch godzin gry na sąsiadującym torze, w tym samym czasie.
  3. zakup trzech godzin gry w bowling, na tym samym torze upoważnia do otrzymania trzech dodatkowych godzin gry na sąsiadującym torze, w tym samym czasie.
 8. Korzystający z promocji ,,#WRACAMYDOGRY – podwajamy bowling!” zobligowany jest do wykupienia obuwia bowlingowego dla każdego gracza wg normalnego cennika kręgielni w cenie 5zł/osoba.
 9. Maksymalna liczba graczy mogąca grać na jednym torze to 5 osób.
 10. W celu dokonania rezerwacji na bowling z promocją ,,#WRACAMYDOGRY – podwajamy bowling!” należy skorzystać ze strony u7.pl oraz zakładki rezerwacja online. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku. Wysokość zadatku, jest generowana automatycznie i zależna jest od ilości zakupionych godzin oraz godziny rezerwacji i dnia tygodnia.