Długo wszyscy czekaliśmy – ale było warto!

28 maja (piątek) otwieramy Centrum U7! Po wielu miesiącach oczekiwania wracamy do Was w zupełnie nowej odsłonie! 

Co dla Was przygotowaliśmy? Powiemy Wam szczerze, że w trakcie ostatnich miesięcy nie próżnowaliśmy. Całkowicie odświeżyliśmy naszą ofertę, wprowadziliśmy nowe produkty, pakiety i promocje!

Ale do rzeczy:

Pierwsza niespodzianka przeznaczona jest dla smakoszy pysznego jedzonka! Już od 28 maja spróbować będziecie mogli naszych burgerów! Czeka na Was ich pięć rodzajów, każdy inny, każdy o wyrazistym smaku! Wszystkie burgery przedstawiamy tutaj

Po drugie wprowadzamy dla Was dni tematyczne! Od poniedziałku do czwartku częstować Was będziemy zniżkami dla studentów, dla pań oraz dla mężczyzn. Czyli absolutnie dla każdego! Więcej o dniach tematycznych przeczytasz tutaj.

Planujesz większą imprezę dla znajomych i rodziny? Wieczór panieński, kawalerski, urodziny? To jest nasza trzecia niespodzianka – pakiety zabawy o których więcej dowiesz się tutaj.

Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych! Specjalnie z myślą o nich całkowicie odświeżyliśmy naszą ofertę urodzin i połączyliśmy ją ze sportową rywalizacją dla dzieci! Szczegóły: tutaj.

To wszystko dla Was, już od piątku 28 maja! To jak? Gramy o 10.00?

Oczywiście musicie pamiętać o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego, a my Wam w tym pomożemy: Wszelkie akcesoria do gry, jak i cały obiekt będzie stale dezynfekowany. Wy natomiast często myjcie dłonie i utrzymujcie bezpieczny dystans pomiędzy innymi grupami osób. Prosimy aby do recepcji podchodziła tylko jedna osoba w imieniu całej grupy, a na jednym torze może grać maksymalnie 5 osób.