Zapraszamy na Dzień Kobiet!

//Zapraszamy na Dzień Kobiet!

Zapraszamy na Dzień Kobiet!

Świetna zabawa 7 i 8 marca!

Chyba już każdy wie, że ósmego dnia marca obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w roku – Dzień Kobiet. W Centrum U7 nie możemy przegapić takiej okazji. U Nas na specjalne traktowanie wszystkie Panie będą mogły liczyć przez dwa dni!

Wprawdzie Dzień Kobiet ma miejsce tylko raz w roku, ale zdecydowanie jesteśmy zdania, żeby wszystkie panie traktować wyjątkowo przez cały rok. Co oczywiście staramy się robić 🙂 Natomiast, jeśli chodzi o nadchodzące święto wszystkich Pań, w Centrum U7 będziemy je obchodzić przez dwa dni – 7 oraz 8 marca. W tych dniach na wszystkie Panie czeka specjalny drink w śmiesznie niskiej cenie – 10 złotych. To jednak nie wszystko, albowiem na naszych trzech obiektach będziemy mieć sporo nagród, które będziemy chcieli, drogie Panie, z wielką przyjemnością Wam rozdać 🙂 Będą to m.in. zaproszenia do kina, na kręgle do U7, czy na usługi kosmetyczne.

Dlatego, jeśli nie macie jeszcze pomysłu na to, co robić w ten weekend, bardzo serdecznie zapraszamy do Nas! Obiecujemy, że zadbamy o dosłownie każdą Panią 🙂

2020-03-05T14:54:22+00:005 marca 2020|Kategoria: Aktualności|Tags: , |