To teraz Was zaskoczymy! Od poniedziałku, 20 września rusza nasz nowy program, dzięki któremu będziecie mogli grać jeszcze taniej! Mało tego, przy okazji będziecie mogli zbierać punkty, które następnie wymienicie na atrakcyjne nagrody!

Jak to działa? Bardzo prosto!

Przede wszystkim musicie nabyć kartę klienta. I tu do wyboru macie 4 opcje:

  • Karta free – umożliwia zbieranie punktów i wymianę ich na nagrody. Karta jest bezpłatna.
  • Karta 20% – umożliwia zbieranie punktów, wymianę ich na nagrody oraz gwarantuje 20% zniżki na bowling i bilard przez cały rok! Koszt takiej karty to 60 zł.
  • Karta 30% – umożliwia zbieranie punktów, wymianę ich na nagrody oraz gwarantuje 30% zniżki na bowling i bilard przez cały rok! Koszt takiej karty to 120 zł.
  • Karta 40% – umożliwia zbieranie punktów, wymianę ich na nagrody oraz gwarantuje 40% zniżki na bowling i bilard przez cały rok! Koszt takiej karty to 180 zł.

 

A co z punktami i nagrodami?

Tutaj też zasada jest prosta. Każde 10 zł wydane na bowling i bilard to jeden punkt. Te można wymienić na: pyszne jedzenie, piwo, napoje zimne, grę w bowling i bilard, a także na nasze pakiety imprezowe!

Jak można zapisać się do programu?

Wypełnij specjalny formularz na jednym z naszych obiektów, przekaż go pracownikowi recepcji, odbierz kartę i….. co najważniejsze… baw się zniżkami!

Pełny regulamin programu “Załóż kartę U7” znajdziesz tutaj.