Regulamin promocji

 1. Organizatorem promocji jest EMKA sp. k., z siedzibą w Olpuchu, przy ulicy Olpuch 10, NIP: 5911720486
 2. Promocje obowiązują od 1 lipca 2024 r. na obiektach Centrum U7 do dowołania przez Organizatora.
 3. Ceny na bowling i bilard obowiązują zgodnie z cennikiem dostępnym na ulotkach promocyjnych i na stronie u7.pl.
 4. Jeśli w dni powszednie wypada święto połączone z dniem wolnym od pracy, to w te dni obowiązuje cennik sobotni.
 5. W dniu świątecznym opisanym w punkcie 4 obowiązuje jedynie promocja dostępna w sobotę.
 6. Koszt wynajmu obuwia bowlingowego wynosi 5 zł od pary. Wynajem obuwia nie podlega rabatowaniu.
 7. Przy jednym torze może przebywać maksymalnie 6 osób.
 8. Promocje nie łączą się ze sobą, nie ulegają rabatowaniu.
 9. Korzystający z promocji ma prawo do rezerwacji maksymalnie dwóch torów bowlingowych lub dwóch stołów bilardowych w ramach jednej rezerwacji, większe grupy traktowane są jako klient zbiorowy (firmowy).
 10. Dla klientów indywidualnych dostępne są następujące promocje:
  1. 2+1” – osoba, która wykupiła dwie godziny gry na jednym torze bowlingowym lub jednym stole bilardowym, może otrzymać jedną godzinę gry gratis. Pracownik Centrum U7 ma prawo odmówić udzielenia promocji klientowi, gdy czas trzeciej godziny gry wykracza poza godziny funkcjonowania obiektu (godziny pracy obiektów znajdują się w ulotce promocyjnej) lub gdy fizycznie nie ma możliwości sprzedaży np. z powodu zapełnienia grafiku rezerwacji. Wynajem obuwia bowlingowego nie jest wliczony w cenę tej promocji. Promocja nie obowiązują podczas organizacji imprez zbiorowych/firmowych z kalkulacją kosztów. Promocja obowiązuje:
   – od poniedziałku do czwartku w godz. 16:00-24:00 w U7 Gdańsk Śródmieście,
   – od poniedziałku do środy w godz. 17:00-24:00 w U7 Gdynia i U7 Gdańsk Wrzeszcz,
  2. „Familiada” – osobie korzystającej z pakietu przysługują: 2 godziny gry w bowling na jednym torze, 1 l soku i koszyk frytek 500 g w cenie 180 zł. Wynajem obuwia bowlingowego nie jest wliczony w cenę tej promocji. Promocja nie obowiązuje podczas organizacji imprez zbiorowych/firmowych z kalkulacją kosztów. Promocja obowiązuje:
   – w soboty i niedziele w godzinach 10:00-16:00 w U7 Gdańsk Śródmieście, przy czym ostatnie wejście na tor jest
   możliwe jest o godzinie 14:00,
   – w niedziele w godz. 10:00-24:00 w U7 Gdynia i U7 Gdańsk Wrzeszcz, przy czym ostatnie wejście na tor jest możliwe
   o godz. 22:00.
  3. „Okocim do gry” – osobie korzystającej z promocji przysługuje 2x dzban piwa Okocim Jasne 1,5 l KEG, przy zakupie 2 godzin gry w bowling. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie. Promocja nie obowiązują podczas organizacji imprez zbiorowych/firmowych z kalkulacją kosztów. Promocja obowiązuje od niedzieli do czwartku od godziny 17. Ostatnie wejście na tor jest możliwe o godzinie 22:00.
  4. „Weekendowe kody rabatowe” – w każdy piątek, w okresie od 05 lipca do 30 sierpnia na stronie facebook.com/CentrumU7, będą publikowane kody rabatowe. Kody można wykorzystać wyłącznie przez platformę rezerwacyjną Kregielnia24. Kody obowiązują wyłącznie w tygodniu, w którym się ukazały. Wartość pojedynczego kodu wynosi minimum 70 zł. Jeden kod można zastosować do jednej rezerwacji. Ilość użyć kodu jest limitowana. O ilości użyć Centrum U7 informuje we wpisach na stronie facebook.com/CentrumU7. Warunkiem skorzystania jest samodzielne dokonanie rezerwacji na bowling na jednym z obiektów U7 przez stronę kregielnia24.pl/u7 w dniach od piątku do niedzieli, zastosowanie kodu oraz dokończenie rezerwacji z obowiązkiem zapłaty.