Regulamin promocji

 1. Organizatorem promocji jest ,,EMK” S.C. 81-404 Gdynia, ul. Świętojańska 133, NIP 586-215-88-59 oraz DF-G Andrzej Krzywicki 83-430 Olpuch, 10 NIP 586-136-01-97
 2. Promocje obowiązują od 1 czerwca 2023 r. na obiektach Centrum U7 do dowołania przez Organizatora.
 3. Ceny na bowling i bilard obowiązują zgodnie z cennikiem dostępnym na ulotkach promocyjnych i na stronie u7.pl.
 4. Jeśli w dni powszednie wypada święto połączone z dniem wolnym od pracy, to w te dni obowiązuje cennik sobotni.
 5. W dniu świątecznym opisanym w punkcie 4 obowiązuje jedynie promocja dostępna w sobotę.
 6. Koszt wynajmu obuwia bowlingowego wynosi 5 zł od pary. Wynajem obuwia nie podlega rabatowaniu.
 7. Przy jednym torze może przebywać maksymalnie 6 osób.
 8. Promocje nie łączą się ze sobą, nie ulegają rabatowaniu, ani nie obowiązują podczas organizacji imprez zbiorowych (firmowych).
 9. Korzystający z promocji ma prawo do rezerwacji maksymalnie dwóch torów bowlingowych lub dwóch stołów bilardowych w ramach jednej rezerwacji, większe grupy traktowane są jako klient zbiorowy (firmowy).
 10. Dla klientów indywidualnych dostępne są następujące promocje:

2+1 – osoba, która wykupiła dwie godziny gry na jednym torze bowlingowym lub jednym stole bilardowym, może otrzymać jedną godzinę gry gratis. Promocja obowiązuje od poniedziałku do czwartku. Pracownik Centrum U7 ma prawo odmówić udzielenia promocji klientowi, gdy czas trzeciej godziny gry wykracza poza godziny funkcjonowania obiektu (godziny pracy obiektów znajdują się w ulotce promocyjnej) lub gdy fizycznie nie ma możliwości sprzedaży np. z powodu zapełnienia grafiku rezerwacji. Wynajem obuwia bowlingowego nie jest wliczony w cenę tej promocji.

Familiada – osobie korzystającej z pakietu przysługują: 2 godziny gry w bowling na jednym torze, 1 l soku i koszyk frytek
500 g w cenie 150 zł. Wynajem bowlingowego nie jest wliczony w cenę pakietu. Promocja obowiązuje w każdy dzień tygodnia, z uwzględnieniem:

 • w dniach od poniedziałku do soboty obowiązuje w godzinach 10:00-16:00, przy czym ostatnie wejście na tor możliwe jest o godzinie 14:00
 • w niedziele, obowiązuje w godzinach funkcjonowania obiektów U7, przy czym ostatnie wejście na tor możliwe jest o godzinie 22:00

Wieczór w U7– osoba korzystająca z promocji może wykupić dowolną liczbę godzin na jednym torze, którą może wykorzystać w dniu zakupu w cenie 140 zł. Promocja obowiązuje w następujących godzinach:

 • U7 Gdynia oraz U7 Wrzeszcz: Od niedzieli do czwartku od godziny 21:00 do zamknięcia obiektu oraz w piątki i soboty od godziny 22:00 do zamknięcia obiektu
 • U7 Gdańsk: od niedzieli do wtorku od godziny 21:00 do zamknięcia obiektu.

Godzina ostatniego wejścia na tor, wynosi minimum jedną godzinę przed zakończeniem pracy obiektu w danym dniu, przy czym pracownik Centrum U7 jest zobowiązany do poinformowania klienta o skróconym czasie gry w cenie promocyjnej, wynikającym z godzin otwarcia obiektu. Wynajem obuwia bowlingowgo nie jest wliczony w cenę tej promocji.

Twoja paczka – osobie korzystającej z promocji przysługuje zakup drugiej godziny gry w obniżonej cenie, o wartości 50% ceny właściwej. Promocja skierowana jest tylko i wyłącznie dla uczniów i studentów oraz dotyczy zakupu bowlingu i bilardu. Pracownik Centrum U7 ma prawo potwierdzić u kupującego status ucznia lub studenta na podstawie okazanej legitymacji uczniowskiej lub studenckiej. Ponadto pełnoletnim klientom o statusie ucznia lub studenta przysługuje zakup piwa Okocim Jasne 0,5L z nalewaka, po promocyjnej cenie – 8 zł. Pracownik U7 ma prawo potwierdzić pełnoletność osoby korzystającej z promocji, poprzez wgląd w okazany dokument tożsamości.
Promocja obowiązuje w poniedziałki i wtorki, w godzinach pracy obiektów U7. Wynajem obuwia bowlingowego nie jest objęty promocją.